ویچلند

ویچلند یک استارت آپ نوظهور در زمینه ی بهره وری از فناوری های GIS و هوش مصنوعی در زندگی امروزی ماست. این استارت آپ تلاش دارد تا با ارائه خدماتی نظیر کاربری گزینی و تحلیل ریزنیازهای کاربران جهت خرید ملک، با کمک الگوریتم های خود، مواردی را پیشنهاد دهد تا ساختار یک شهر را در هر مرحله ای از موجودیت، بهبود بخشد.
همانطور که شاهد آن هستیم ساختار بسیاری از شهرها در دنیای امروز شکل گرفته اند و اما اکنون صحیح یا غلط نیاز به بازبینی های گسترده ای دارند که بعضا توجیح پذیر نیستند. برای مثال تمرکز ادارات و موسسات مادر، در شهر مشهد به گونه ای است که منجر به تقسیم ناصحیح ازدحام و حتی در برخی موارد ناکارآمد در زمینه استراتژی های سیاسی است.
بطور کلی برطرف کردن نیازهای مردم یک شهر منوط به یکپارچه سازی و تقسیم تامین کنندگان و توزیع کنندگان، در مناطق مختلف آن است؛ که بطور مستقیم در ارتباط با مباحث ترافیک، وقت و انرژی نیز می باشد. با توجه به این اصول کلی شما نیز می توانید اکنون تصویری از عملکرد ما داشته باشید! ویچلند یک تابع، متشکل از نیازها و تحلیل هاست که با توجه به ورودی های خود، به بهبود وضعیت یک شهر در هر مرحله ای می پردازد. تا انرژی و وقت بیشتری را برای شهروندانش خریداری کند.
اگر اکنون بدنبال تاسیس یک کافی شاپ، سوپرمارکت، رستوران یا ساخت خانه و آپارتمان هستید، بد نیست سری به ما نیز بزنید! ما به شما مواردی را روی نقشه پیشنهاد می کنیم که از هر نظر می توانید آن ها را تحلیل کنید، از همسایگی های خود در شعاعی مشخص، تا میزان ازدحام، تراکم، ترافیک، کاربری های مشابه و… .
با ویچلند همیشه بهترین را انتخاب کنید!


درباره نامیرا

نوین پردازش نامیرا شرکتی نوپا در زمینه سرمایه گذاری ، تحقیق و توسعه بازارهای جدید کامپیوتری است که با تولید و هدایت طرح های توجیح پذیر، اقدام به ایجاد و آماده سازی استارتاپ های خود برای ورود به بازار می نماید.

لینک های مفید

پشتیبانی

ارسال درخواست

قوانین و مقررات


ارتباط با ما

 آدرس : نبش هاشمیه ۶ ـ برج آبان پلازا ـ طبقه ۶ واحد ۶۰۵ بخش فنی، واحد ۶۰۶ بخش فروش و مدیریت

تلفن :  ۰۵۱۹۱۰۰۱۷۴۷

ایمیل : 

info@npnamira.com npnamira@gmail.com