وحید توحیدی
مدیریت مجموعه

مهندس وحید توحیدی ابتدا با پروژه راه اندازی شبکه اجتماعی و مردمی "راع" همکاری خود را با مجموعه نامیرا آغاز کرد. ایشان در مدت زمان همکاری ارتباط خوبی با اعضای تیم فنی و ایده پردازی مجموعه برقرار کردند. بعدها این ارتباط سبب شد بواسطه تجربیات و سوابق مهندس وحید توحیدی مقدم در پیشبرد پروژه‌های مختلف، ایشان مدیریت نامیرا را بر عهده بگیرد.
آقای وحید توحیدی مقدم به واسطه سال‌ها تجربه و فعالیت در حوزه مهندسی عمران (1380 تا کنون) پروژه‌های موفق بسیاری در کارنامه خود دارد. او با ایده‌های جدید در حوزه مدیریت پروژه و توسعه فعالیت‌های فردی و تیمی به نامیرا پیوست. از اولین ایده‌های عملیاتی ایشان می‌توان به نرم افزار مدیریتی آلفا اشاره کرد که حاصل دانش و تجربه شخص وحید توحیدی در این سال‌هاست.

وحید توحیدی مقدم

درباره نامیرا

داستان ما برمیگرده به سال 95، وقتی که تعدادی از دانشجویان حوزه IT، به واسطه پروژه اساتید دانشگاه با دنیای تجارت الکترونیک آشنا شدیم. شور و نشاط جوانی باعث شد ، مقالاتی را به کنفرانس جهانی ICIS ارائه کنیم. کسب موفقیت در این مسابقات ، عزم ما را جزم کرد تا در کنار هم و در اکوسیستم استارت آپی کشور، نوین پردازش نامیرا را راه اندازی کنیم.

تیم شرکت نوین پردازش نامیرا

در ابتدای کار، با ارائه خدمات طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت و اپلیکیشن، کار خود را شروع کردیم و پس‌ازاین مرحله طرح‌ها به پروژه تبدیل شدند. چاپار، سامین و کارلو نمونه‌هایی از پروژه‌های نامیرا هستند که در آن دوران متولد شدند.

فروشگاه آنلاین
فروشگاه آنلاین
فروشگاه آنلاین
طراحی اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

اما ما به همین حد بسنده نکردیم و پس از اینکه مهندس توحیدی مقدم به تیم پیوست بر آن شدیم با توجه به نیاز جامعه و کسب‌و‌کارها و همچنین توانایی و پتانسیل موجود در تیم، سبد ارائه محصولات و خدماتمان را متنوع کنیم. ما علاوه بر طراحی سایت و اپلیکیشن‌های تخصصی، توانستیم خدمات دیجیتال مارکتینگ، از طراحی هویت بصری تا تدوین استراتژی، طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جست‌و‌جو (سئو) را نیز به خدمات خود بی‌افزاییم. پروژه پاکسی که جزء نوآوری‌های حوزه خشک‌شویی در کشور است، یکی دیگر از پروژه‌هایی بود که در این مرحله توسط تیم فنی نامیرا به انجام رسید.

paksi-app

نامیرا
پس از حضور
وحید توحیدی مقدم

پس از پیوستن مهندس توحیدی به مدیریت مجموعه، نامیرا حضور پررنگی‌تری در حوزه تجارت الکترونیک و پروژه‌های نرم افزاری دارد. رویکرد جدید نامیرا بهبود بهره روی تیم در تمام حوزه‌های کاری و کسب حداکثری رضایت مخاطبان است. در حال حاضر نیز یکی از مهم‌ترین پروژه‌های نامیرا نرم افزار مدیریت پروژه آلفا است که زیر نظر جناب وحید توحیدی مقدم در حال آماده سازی نهایی است.

نامیرا
از نگاه دیگران...

quotation-markquotation-mark

فرم درخواست مشاوره رایگان