برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

سفارش اپلیکیشن اختصاصی

سفارش اپلیکیشن موبایل با برنامه نویسی حرفه ای – ساخت، طراحی و اجرا با نامیرا

این روزها استفاده از تکنولوژی‌های قابل حمل یا پرتابل به دلیل دسترسی آسان، بیش از پیش مورد استقبال عموم قرار گرفته است. اگر حتی آمار ورودی سایت‌ها را نگاه کنید، متوجه خواهید شد که بیشتر کاربران برای دسترسی به سایت از موبایل استفاده می‌کنند. در این صورت صاحبان سرمایه باید برای پیشرفت و توسعه کسب و کار خود به فکر سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل باشند.

سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه ای

به دنبال سفارش و ساخت چه اپلیکیشنی هستید؟

ساخت اپلیکیشن اختصاصی می‌تواند به شما کمک کند تا کسب‌وکار خودتان را رونق ببخشید و از ریزش مشتریان خودتان جلوگیری کنید. شما می‌توانید انواع مختلف اپلیکیشن‌ها مانند اپلیکیشن‌های فروشگاهی، اپلیکیشن‌های معرفی محصول، اپلیکیشن‌های خدماتی و موارد دیگر را بسازید تا بتوانید به خدمات‌رسانی به مشتریان خود بپردازید. شما باید با توجه به نحوه کارکرد و نحوه خدمات‌رسانی خودتان از اپلیکیشن‌های حرفه ای و مناسب بهره ببرید تا بتوانید نیاز مشتریان خودتان را بدون هیچ‌گونه مشکلی مرتفع سازید.

املاک

املاک

رستوران و کافه

رستوران و کافه

فروشگاهی

فروشگاهی

پیام رسان

شبکه‌های اجتماعی

سوپرمارکت

خدماتی

خدماتی

پزشکی

پزشکی و سلامت

مراکز تفریحی

رزرو آنلاین

رزرو و نوبتدهی

نوبتدهی

مزون و پوشاک

مد و زیبایی

در رابطه با ساخت و پیاده سازی اپلیکیشن مورد نظر خود سوالی دارید؟

نامیرا برای تمام سازمان‌ها و افرادی که به دنبال سفارش طراحی اپلیکیشن هستند، یک جلسه رایگان مشاوره ساخت اپلیکیشن حرفه ای برگزار می‌کند.

ساخت اپلیکیشن چه مزیتی برای کسب وکارها دارد؟

 • رقابت در دنیای دیجیتال
 • حفظ جایگاه فعلی در بازار
 • کمک به برندینگ
 • ارتباط منسجم با مشتریان
 • بهبود جذب و حفظ مشتری
 • نوآوری، خلاقیت

چرا کسب و کارها باید اپلیکیشن داشته باشند؟

سفارش اپلیکیشن اندروید

چرا سفارش ساخت اپلیکیشن حرفه ای خود را به نامیرا بسپارید؟

 1. ساخت اپلیکیشن با برنامه نویسی حرفه‌ای، تخصص نامیرا است.
 2. آنالیز و تحلیل بازار اولین کار ما برای مشتری است.
 3. پشتیبانی سریع، وجه تمایز نامیرا است.
 4. تیم فنی ما از چالش‌های جدید و مسائل حل نشده استقبال می‌کند.

مراحل سفارش پروژه ساخت اپلیکیشن موبایل در شرکت نامیرا

مرحله ۱

ارتباط با نامیرا

مرحله ۲

دریافت اطلاعات اولیه از متقاضی اپلیکیشن

مرحله ۳

بررسی اطلاعات توسط تیم فنی

مرحله ۴

ارزیابی بازار توسط تیم مارکتینگ

مرحله ۵

برگزاری جلسه حضوری مشاوره و تحلیل

مرحله ۶

دریافت RFP نهایی

مرحله ۷

فازبندی زمان و هزینه پروژه

مرحله ۸

عقد قرارداد

مرحله ۹

ارائه نسخه بتا اپلیکیشن

مرحله ۱۰

انجام اصلاحات موردنیاز

مرحله ۱۱

تحویل نسخه نهایی اپلیکیشن

مرحله ۱۲

پشتیبانی همیشگی

نمونه کارهای نامیرا در ساخت نرم افزار موبایل

قبل
بعدی
مشاوره با شرکت ساخت اپلیکیشن موبایل

مشاوره پیش از ثبت سفارش اپلیکیشن اندروید

تماس مستقیم با نامیرا :

۰۵۱۳۷۶۱۷۹۶۳

۰۹۱۵۲۰۰۰۳۶۸

چرا ساخت برنامه موبایل برای کسب وکارها مهم است؟

کسب و کارهایی که هنوز از شیوه‌های سنتی استفاده می‌کنند از مزایای دیجیتال مارکتینگ بی‌بهره‌اند. درنتیجه باید برای دوام کسب و کار خود از ابزارهای نوین، همانند اپلیکیشن استفاده کنند.
کسب و کارهایی که در بازار موجود و در وضعیت بهتری نسبت به رقبای خود قرار دارند رهبر بازار هستند. آن‌ها برای حفظ جایگاه خود در بازار می‌بایست قبل از رقبای خود برای سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل اقدام کنند.
برای سازمان‌هایی که هدف خود را برندینگ قرار داده و قصد دارند جایگاه مناسبی در ذهن مخاطبین داشته باشند، ساخت یک اپلیکیشن حرفه ای بسیار سودمند است.

اما چه کسب و کارهایی باید ساخت برنامه موبایل را در اولویت قرار دهند؟

 1. بیزینس‌هایی که در برقراری ارتباط منسجم و سیستماتیک با مشتریان خود مشکل دارند.
 2. کسب و کارهایی که علیرغم انجام تبلیغات گسترده در جذب مشتریان جدید و یا حفظ مشتریان قبلی با مشکل روبرو هستند.
 3. سازمان‌هایی که نوآوری، خلاقیت و استفاده از تکنولوژی و فناوری‌های نوین را جزو ارزش‌های سازمانی خود تعریف کرده اند.

چرا سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن خود را به شرکت‌های باسابقه و متخصص مثل نامیرا بسپاریم؟

دنیای امروز، دنیای تخصص هاست. همانگونه که در زندگی فردی خود، اعتماد بیشتری به پزشکان فوق تخصص و متخصص در مقایسه با پزشکان عمومی داریم، در رابطه با بیماری‌ها و مشکلات سازمانی خود نیز باید اینگونه عمل کنیم. اما از کجا بدانیم کدام شرکت طراح اپلیکیشن متخصص است؟ با مشاهده نمونه کارهای آن و نیز پرس و جو از مشتریان سابق آن شرکت ساخت اپلیکیشن.

ما در نامیرا در گام اول با دریافت نیاز مخاطبین خود و آنالیز و تحلیل بازار و نیز مسائل فنی، در جایگاه یک مشاوره متخصص سعی می‌کنیم به کسب و کارها کمک کنیم که تصمیم درست و مناسبی اتخاذ کنند. حتی گاها پیش آمده که برخی از متقاضیان طراحی اپلیکیشن موبایل را از تصمیم نادرست خود مبنی بر سرمایه گذاری سنگین برای تولید اپلیکیشن آگاه کرده ایم. چون معتقدیم آگاهی حق مشتریان ما است و ما هرگز به فکر منافع کوتاه مدت سازمان خود نیستیم.

ما پشتیبانی سریع و در دسترس بودن را به مزیتی برای خود در مقایسه با سایر همکاران خود تبدیل کرده ایم و همواره بیش از آن چیزی که متعهد بوده ایم، ارئه خدمت داده‌ایم.

تیم فنی ما از متخصصینی تشکیل شده که از چالش‌های جدید و مسائل بزرگ استقبال می‌کنند، چون شیرینی یافتن پاسخ برای ما ارزشمند است. اینگونه است که همیشه خلاقیت و نوآوری یکی از پایه‌های اصلی شرکت نامیرا بوده است.

مخاطبین جلسه مشاوره ساخت اپ موبایل چه کسانی هستند؟

کارآفرینان، مالکان، سازمان‌ها و کسب و کارهایی که ساخت اپلیکیشن موبایلی را به‌عنوان راه حلی برای توسعه یا حل مشکلی در سازمان خود می‌بینند.

بیزینس هایی که به دنبال اجرای یک ایده جدید با ساخت اپلیکیشن سفارشی هستند.

کسب و کارهایی که اپلیکیشن موردنظرشان در بازار نمونه مشابه‌ دارد.

استارت آپ‌هایی که در مرحله راه اندازی یا هک رشد و اسکیل آپ هستند و اپلیکیشن ابزاری برای ارائه سرویس یا محصول آنهاست.

مدیران مارکتینگ، فروش، برندینگ و استراتژيست کسب و کارها که اپلیکیشن را ابزاری مناسب برای دستیابی به اهداف می‌دانند.

پیش از سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید، چه مراحلی باید طی کنیم؟

ساخت نرم افزار موبایل ممکن است به دلایل مختلفی آغاز شود و هر اپلیکیشنی متناسب با نیازی که قرار است رفع کند، سفارشی سازی می‌شود. اما قبل از هر اقدامی برای پیاده‌سازی آن باید نوع سیستم عاملی که از اپلیکیشن پشتیبانی می‌کند، مشخص شود. سیستم عامل به معنای بستری است که نرم‌افزارها در آن محیط، قابلیت اجرا شدن را پیدا می‌کنند. برای موبایل چندین نوع سیستم عامل مورد استفاده قرار می‌گیرد که از جمله محبوب‌ترین آن‌ها اندروید و آی او اس است. موبایل‌هایی از برند سامسونگ، شیائومی و هوآوی از سیستم عامل اندروید و موبایل‌های کمپانی اپل از سیستم عامل ios در تکنولوژی نرم‌افزاری خود پشتیبانی می‌کنند.

ابتدا بررسی کنید که مخاطبین هدف شما از چه مدل موبایل‌هایی استفاده می‌کنند. یکی از روش‌هایی که می‌توانید آمار موبایل مخاطبین خود را به دست آورید؛ گوگل آنالیتیکس است. مطمئنا کسی که به دنبال سفارش اپلیکیشن اندروید یا ios است؛ قبل از تصمیم به سفارش اپلیکیشن موبایل، سایتی برای ارائه خدمات و محصولات خود داشته است یا حتی به دنبال ساخت اپلیکیشن برای سایت خود است. بنابراین با اتصال گوگل آنالیتیکس به سایت خود می‌توانید اطلاعات مربوط به دستگاه‌هایی که مخاطبین برای ارتباط با شما استفاده می‌کنند را به دست آورید. البته در دسترس بودن و فراوانی بیشتر موبایل‌های اندرویدی در بازار ایران باعث شده حجم بیشتری از مردم، اپلیکیشن‌های اندرویدی را برای رفع نیازهای خود انتخاب کنند. از این‌رو، بهتر است صاحبان سرمایه برای مدرن کردن روش بازاریابی خود و استفاده از دیجیتال مارکتینگ در فرآیندهای جذب مشتری، ابتدا به سراغ سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل برای اندروید بروند.

دیدگاه ها

2 دیدگاه

شیوا

سلام. شما اشاره کردید که پیش از قبول پروژه ساخت اپلیکیشن، به مشتری مشاوره می‌دید و فقط به فکر منافع خودتون نیستید. کسب وکار من سایت داره، و در مرحله ای هستم که نمیدونم کسب و کارم به اپلیکیشن اختصاصی هم نیاز داره یا ممکنه فقط خرج اضافه باشه. در این رابطه می‌توانید به من کمک کنید؟

نسترن پنجاهی

سلام
بله قطعا همینطوره. برای این منظور مدیریت مجموعه آقای وحید توحیدی مقدم شما را راهنمایی خواهند کرد.


ارسال دیدگاه