برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

مشاوره برندینگ در مشهد

مشاوره برندینگ در مشهد ، برندسازی حرفه ای

بیشتر صاحبین بیزینس‌های کوچک به اشتباه فکر می‌کنند نیازی به برندسازی ندارند. برخی افراد تصور می‌کنند تنها کسب و کارهای بزرگ هستند که باید نگران این موضوع باشند. فرقی نمی‌کند که صاحب یک شرکت نوپا یا سازمان بزرگ باشید، باید برندینگ را به عنوان راهی برای دستیابی به دستاوردهای بزرگ در نظر بگیرید. مطمئنا، شرکت‌های بزرگتر بودجه بیشتری برای ایجاد و تدوین استراتژی برندسازی صرف می‌کنند. اما با دریافت مشاوره برندینگ خواهید دانست که برای ایجاد یک برند تاثیرگذار نیازی به بودجه زیادی ندارید.

برندینگ چیست؟

برندسازی صرفا طراحی لوگو نیست و یک مفهوم گسترده است. برندینگ دنیای بسیار بزرگی دارد. برندسازی یعنی دارایی‌های بصری شما چه نگاه، نگرش و احساسی در مخاطب ایجاد می‌کند.

بنابراین پیش از شروع، حتی زمانی که قصد دارید لوگوی خود را طراحی کنید، این موضوع را باید در نظر بگیرید که کوچکترین المان‌ها و نشان‌ها باید با استراتژی برند شما یکپارچه باشد و ارتباط لازم را با مخاطب برقرار نماید. چیزهایی مانند اینکه شما یک شرکت هستید و چگونه می‌خواهید با مشتریان خود رفتار کنید. این همان هویت برند شما است.

برندینگ چیست

برخی از مدیران برای نحوه برقراری ارتباط کسب و کارشان با مخاطب برنامه دارند. اما برخی دیگر هیچ برنامه‌ای در این خصوص ندارند. مشاور برندینگ برای افراد و بیزینس‌ها براساس شرایطشان بهترین برنامه برای برندسازی و توسعه برند آماده می‌کند. در این رابطه شما باید به‌طور مداوم در بلند مدت (در ۵ سال آینده) به چند سوال عمیق و معنادار در رابطه با بیزینس خود پاسخ بدهید.

سوالاتی که باید به آن‌ها پاسخ بدهید

 • چگونه می‌توانید بیزینس خود را با سه کلمه توصیف کنید؟
 • چگونه می‌خواهید در صنعت خودتان مورد توجه قرار بگیرید؟
 • مأموریت و ارزش‌های اصلی شما چیست؟
 • شما می‌خواهید چه تأثیری در صنعت خود داشته باشید؟

چرا برندسازی مهم است؟

شرکت‌ها و کسب وکارهای بسیاری محصول یا خدمتی دارند که مشابه محصولات و خدمات شماست و رقیب شما محسوب می‌شوند. شما باید بررسی کنید که چه چیزی شما را از آن‌ها متمایز می‌کند؟ آیا شما در ارائه خدمات به مشتریان با خدمات خود بهترین هستید؟ پاسخ اساسی این است که مخاطبین چرا باید شما را انتخاب کنند و نه رقیب شما را؟

مشاوره برندینگ چه کمکی به کسب وکار شما می‌کند؟

مهم نیست که کسب و کار شما چه کاری می‌کند، و یا در حال حاضر شرکت‌های دیگری نیز همین کار را انجام می دهند؛ متمایز بودن این شانس را به شما می‌دهد که بیشتر دیده شوید و شما را انتخاب کنند. بنابراین اگر می‌خواهید کسب و کار شما متمایز باشد، باید آن چیزی که تفاوت ایجاد می‌کند را بیابید. شما باید با برجسته کردن تمایزتان، جایگاه مناسبی در ذهن مخاطبین و مشتریان به‌دست آورید. مشاوره برندینگ به عنوان بخشی از مشاوره کسب وکار این فرایند را برای شما تسهیل خواهد کرد.

وظایف مشاور برندینگ در مشهد

مشاور برند چه فعالیت هایی را برای برندسازی توصیه خواهد کرد؟

پس از اقدام برای حضور در جلسات مشاوره برندینگ، مشاور برند چه می‌کند؟ او سایر بیزینس‌هایی که در صنعت شما هستند را بررسی کرده و در نهایت به شما کمک می‌کند جایگاه خود را تثبیت کنید.

شرایط موجود و تعیین استراتژی بر اساس نیازهای هر بیزینسی متفاوت خواهد بود. همین موضوع اهمیت همراهی یک مشاور با تجربه را دو چندان می‌کند.

خدمات مشاوره برندینگ که مشاور برند انجام می‌دهد

 • شناخت اولیه و درست از کسب و کار و بازار هدفتان
 • عارضه یابی و آسیب هایی که کسب و کارتان با آنها مواجه است
 • شناخت درست مخاطبین و مشتریان
 • تعریف هویت برند
 • تعریف شخصیت برند
 • چشم انداز و تعیین ارزش ها و ماموریت برند
 • تدوین استراتژی برند
دریافت مشاوره تخصصی برندسازی در مشهد

رزرو جلسه مشاوره برندسازی حرفه‌ای به صورت حضوری در مشهد

اگر قصد دارید کلیه ارتباطات شما با مشتریان و مخاطبین بر اساس اصول استراتژی برندسازی باشد، ولی هنوز نتوانسته‌اید آنچه که برای کسب و کار شما مفید است را پیدا کنید با ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما آماده‌اند در هر قدم همراه شما باشند.

دیدگاه ها

2 دیدگاه

فرید

سلام. توضیحات خوبی بود. سوالی که دارم این است که چه زمانی باید فعالیت های برندینگ خود را شروع کنیم؟

نسترن پنجاهی

از همان ابتدای راه اندازی کسب و کارتان، برند شما هم خلق شده. بنابراین در تمامی مراحل کار وقتی که مشتریان خود را شناسایی می‌کنید، برای خود اهداف کوتاه مدت و بلند مدت مشخص می‌کنید و … ، برند شما در حال شکل گیری است. بنابراین از همان مراحل ابتدایی باید به تعریف هویت برند خود، ارزش‌های برند و … توجه کنید.


ارسال دیدگاه