برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

همه چیز درباره طراحي سايت شركتی

یک کسب و کار موفق در دنیای امروزی نیازمند طراحی دقیق و حرفه‌ای یک وبسایت است. فرقی ندارد کسب و کار شما چه باشد؛ طراحی سایت برای رستوران، طراحی سایت املاک، طراحی سایت آرایشگاه و هرگونه طراحی سایت اختصاصی اصول ویژه‌ای دارد. با یک سایت شرکتی مناسب، شما در عرصه رقابت با دیگر شرکت‌ها از سایرین پیشی می‌گیرید و در کمترین زمان ممکن به موفقیت می‌رسید. پیشنهاد می‌کنیم تا اتنهای این متن با ما همراه باشید تا تمام نکات طراحی سایت را بیاموزید و در نهایت طراحی سایت شرکتی توسط ما اطمینان کنید.

هدف از طراحی وبسایت شرکتی چیست؟

وبسایت، شرکت شما را به مشتریان معرفی کرده و توجه آن‌ها را جلب می‌کند. یک طراحی سایت حرفه ‌ای، مشتریان بالقوه را جذب کرده و روشی مدرن برای رونق دادن به کسب و کار شماست. محتوای ارائه شده در سایت شرکتی محدودیت زمانی ندارد و می‌تواند اطلاعات لازم را  در هر ساعتی از شبانه روز در اختیار مشتریان قرار داده و اعتماد آنان را جلب کند.

مزایای طراحی سایت شرکتی چیست؟

هزینه اندکی دارد

کافیست مقدار کمی هزینه کنید تا محصولات و خدمات شما شناخته شوند و فورا سود کنید. قیمت طراحی سایت اختصاصی کاملا به صرفه است و به افزایش درآمد شما کمک می‌کند. با وبسایت، دیگر نیازی به نیروی انسانی ندارید و وقت و انرژی زیادی را ذخیره می‌کنید.

برای مشتریان در دسترس است

در دنیای امروزی که خرید و فروش و خدمات به‌صورت آنلاین انجام می‌شوند، حتی طراحی سایت رستوران و طراحی سایت آرایشگاه نیز ضروری به نظر می‌رسد. اطلاعات به آسانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و کسب و کار شما را به سمت موفقیت می‎برد.

طراحی سایت شرکتی: با تبلیغات به سود می‌رسید

می‌توانید با قبول کردن تبلیغات در وبسایت، منبع درآمد دیگری در کنار کسب و کار خود داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی

در موتور جستجوی گوگل شناخته می‌شوید

اگر طراحی سایت شرکتی طبق قوانین سئو انجام شود، با سرچ در گوگل به راحتی یافت می‌شود و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. مشاوره طراحی سایت در مشهد، همواره بر اصول سئو تاکید دارد.

وبسایت شما در سطح بین المللی شناخته می‌شود

شرکت طراحی سایت در مشهد، سایت شما را به نحوی طراحی می‌کند که نه تنها در ایران، بلکه در تمام سطح جهان شناخته شوید. یک طراحی سایت حرفه‌ای، باید سایت را به شکل چند زبانه بسازد.

رقیبان خود را کنار می‌زنید

اگر طراحی سایت شرکتی طبق اصول پیش برود، از تمام رقبای خود پیشی خواهید گرفت. کافیست که از یک شرکت طراحی وبسایت مناسب کمک بگیرید تا بتوانید رابطه خریدار- فروشنده را به‌درستی برقرار سازید. صاحب یک شرکت املاکی هستید؟ کافیست طراحی سایت املاک را طبق اصول انجام دهید تا شناخته شوید.

اهمیت طراحی سایت اختصاصی

اگر از سایت‌های آماده استفاده کنید، سایت شما به اندازه کافی شناخته نخواهد شد. طراحی باید مختص کسب و کار شما باشد و از نو انجام شود تا بیشترین بازده را داشته باشد. در طراحی گرافیکی سایت باید از طیف رنگی مناسب استفاده شود. رعایت اصول صحیح در کد نویسی و استفاده از کد واکنش گرا (responsive) خیلی سریع کاربر را به هدفش می‌رساند. رعایت این نکات سبب می شود مشتریان شما سریع‌تر به سمت هدف مورد نظر در وبسایت پیش بروند. برای مثال، طراحی سایت رستوران در مشهد به شکل کاملا اختصاصی برای آن رستوران انجام می‌پذیرد.

نامیرا برای آشنایی با روش‌های پست گذاری استاندارد در سایت و وبلاگ، 
                     مقاله ترجمه شده «چگونه پست وبلاگ بنویسیم؟» را مطالعه کنید.

 

طراحی سایت شرکتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

سایت باید به گونه‌ای طراحی شود که شامل موارد زیر گردد:

۱-بخش “درباره ما” که شرکت را معرفی کند.

۲-بخش “تماس با ما” که دارای اطلاعات ضروری مانند: آدرس دفاتر، ایمیل، شماره تماس و … است.

۳-بخش مخصوص محصولات و خدمات شرکت که آن‌ها را با تصاویر، توضیحات دقیق و نظرات کاربران نمایش دهد. گارانتی، گالری تصاویر از محیط کار و… مربوط به این قسمت هستند.

۴-صفحه‌ای که شرایط نمایندگی در شرکت را توضیح بدهد.

۵-بخش فروش که امکان سفارش آنلاین را فراهم کند.

۶- بخشی که امکان چندزبانه شدن وبسایت را فراهم کند.

۷-صفحه‌ای که اخبار روزانه شرکت را قرار دهد.

تمام این نکات در طراحی سایت فروشگاهی در مشهد رعایت می‌شوند و خدمات طراحی سایت حرفه‌ای به شما ارئه خواهد شد.

نکات مهم در طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

اهمیت سئو در طراحی سایت شرکتی

تمام مشتریان قبل از خرید، در اینترنت و موتورهای جستجوگر مانند گوگل و… جستجو می‌کنند تا خدمات مورد نیاز خود را پیدا کنند. اینجاست که اهمیت محتوای سئو شده در طراحی سایت مشخص می‌شود. لازم است سایت بر پایه اصول سئو طراحی شود تا پس از جستجو کردن اطلاعات خدمات و محصولات وبسایت شما در نتایج جستجو نشان داده شود. طراحی سایت در مشهد همواره از این اصول پیروی می‌کند.

برنامه نویسی در طراحی باید درست انجام شود

شرکت گوگل، اهمیت زیادی برای کدهایی قائل است که مخصوص تصاویر داخل وبسایت شماست. به عبارت دیگر، برای راحت‌تر پیدا شدن وبسایت، شما باید اصول برنامه نویسی را رعایت کنید.

سرعت وبسایت باید بالا باشد

وبسایت شما نباید به کندی عمل کند. طراحی سایت حرفه‌ای، این امکان را فراهم می‌سازد که کاربر به سرعت به هر صفحه‌ای از سایت منتقل گردد.

رتبه الکسا چیست و چه اهمیتی در طراحی سایت شرکتی دارد؟

یکی از این ابزارهای رتبه بندی وبسایت‌ها، توسط سایت الکسا ارائه می‌شود و معیاری برای ارزیابی حرفه‌ای بودن سایت شماست. رتبه الکسا، شاخصی برای اندازه گیری میزان موفقیت شما در طراحی و ارائه وبسایت شرکت است. اگر با سایت و رتبه الکسا آشنایی ندارید، می‌توانید به سایت سر بزنید و آدرس وبسایت خود را در آن وارد کنید تا بتوانید رتبه آن را در الکسا را ببینید.

عدد کوچکتر به معنای رتبه‌ی بهتر است و نشان از دقت کار وبسایت شما می‌دهد. اگر طراحی سایت شرکتی به نحو حرفه‌ای انجام گردد، رتبه الکسای وبسایت کاهش خواهد یافت. طراحی سایت در مشهد شما را به رتبه الکسای کوچکتری خواهد رساند.

نامیرا برای دریافت مشاوره طراحی سایت، همین حالا تماس بگیرید!

 

طراحی سایت شرکتی

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد

طراحی وبسایت‌های خود را به شرکت ما بسپارید. تیم حرفه‌ای ما، طبق سلیقه و اهداف شما بهترین و کاربردی‌ترین وبسایت را برایتان طراحی خواهد کرد. طراحی سایت املاک، رستوران، فروشگاه و… را به ما بسپارید. برای آگاهی از قیمت طراحی سایت در مشهد با ما تماس بگیرید.