خدماتی که ما
انجام می دهیم

امروزه بهره‌مندی از خدمات دیجیتال تقریباً به یک نیاز تبدیل شده است و ازاین‌رو شما برای دستیابی به افراد مناسب در زمان مناسب و با محصول مناسب، به یک شرکت توسعه نرم‌افزار و بازاریابی دیجیتال توانمند نیاز دارید. نامیرا به‌عنوان یک شرکت فناوری اطلاعات، دیدگاه مشتریان خود و ایده‌های متنوع آن‌ها را در نظر گرفته و با توجه به توانمندی‌هایش، برای کمک به مشتریان در دستیابی به اهدافشان، تمام ظرفیت‌های خود را با به‌کار گیری برترین تکنولوژی های نرم‌افزاری، کارشناسانی مجرب و پشتوانه‌ای از تجربیات ارزشمند ارائه می‌دهد.

خدمات شرکت نوین پردازش نامیرا

طراحی وب سایت

داشتن وب‌سایت برای هر کسب‌و‌کاری در عصر مدرن امروزی که افراد در طول روز 8 ساعت از زمان خود را در اینترنت سپری می‌کنند (می گذرانند)، امری اجتناب ناپذیر است. تیم نامیرا ترکیبی قوی از استراتژی برند را با چاشنی هنر طراحان وب‌سایت‌ درآمیخته و سپس برای پیاده‌سازی یک سایت بی‌نقص، کار را به توسعه‌دهندگان متخصص و توانا می‌سپارد.

طراحی ‌سایت
طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده کاربران از خدمات آنلاین، 90 درصد زمان فعالیت ما در تلفن همراهمان با اپلیکیشن‌ها سپری می‌شود. بسياري از سازمان‌هاي بزرگ و یا كسب‌و‌كارهای نوپا از اپليكيشن‌ها برای ساده‌سازی فرایندهای حرفه خود و حضور در این بازار پر رقیب استفاده می‌کنند؛ بنابراین این ضرورت ایجاد شده است تا برای فعالیت و ماندگاری در این بازار، نیازمند ارائه خدمات به‌صورت آنلاین باشید و با ساخت اپلیکیشن، به طیف وسیعی از کاربران خود خدمات‌رسانی کنید.

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال، بخش‌های متنوعی را شامل می‌شود که این بخش‌ها در تعامل با یکدیگر موجب افزایش علاقه‌ی مخاطب به برند، تولید لید برای جذب مخاطب بیشتر و درنهایت رسیدن به هدف کسب‌وکار خواهند شد. این حوزه تخصصی، نیازمند انتخاب استراتژی‌های فکر شده، تجربه و تخصص افراد یک تیم برای تبلیغات مؤثر است.

دیجیتال مارکتینگ

فرم درخواست مشاوره رایگان