دیجیتال مارکتینگ

نامیرا، تیمی از افراد متخصص و ایده‌پرداز در حوزه تولید محتوا، سئو، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و کمپین‌های تبلیغاتی برای اجرا و پشتیبانی برنامه‌ها را در کنار هم قرار داده است تا مشتریان را به هدف و رؤیای کسب‌و‌کارشان نزدیک‌تر کند. در ادامه به معرفی بخش‌های اصلی حوزه دیجیتال مارکتینک در نامیرا پرداخته می‌شود.

دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی

در سال‌های اخیر، شبکه‌‌های اجتماعی به بخشی حیاتی از دیجیتال مارکتینگ تبدیل‌شده‌اند و مزایای زیادی برای جذب مخاطب در هر کسب‌و‌کاری دارند و البته مانند تمام فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ نیازمند دقت، مدیریت و تولید محتوای حرفه‌ای هستند. از دلایل اهمیت این شبکه‌ها در قدم اول، حضور تعداد زیادی مخاطبان در آن‌ها و در قدم دوم به‌صرفه بودن این فعالیت دیجیتال مارکتینگ است.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ( سئو )

این فرایند افزودن عبارات کلیدی مرتبط و پربازدید به سایت است تا در صفحات نتایج موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد. 90% افراد تنها صفحه اول را در موتورهای جستجو مشاهده می‌کنندبنابراین بهینه‌سازی سایت، این امکان را فراهم می‌کند که مشتریان و مخاطبین هدف، کسب‌و‌کار، خدمات یا محصولات شما را در رتبه های بالاتر صفحات جستجو و سریعتر بیابند. درواقع این اقدام میزان تبدیل بازدید کننده به مشتری، هدایت و فروش مشاغل را افزایش خواهد داد.

کمپین‌های دیجیتال

هر کمپین تبلیغاتی رساندن یک پیام بازاریابی واحد به گوش مشتریان را دنبال می‌کند که در رسانه‌ها و با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مختلف به انجام می‌رسد. کمپین های دیجیتال، اهدافی همچون افزایش آگاهی از برند، جذب مشتریان جدید، گسترش ارتباطات با مشتریان قدیمی، افازیش فروش، معرفی محصولات یا خدمات جدید را دنبال می کند. همکاری با شرکتی که درزمینهٔ دیجیتال مارکتینگ و کمپین‌های دیجیتال فعالیت می‌کند، هزینه‌های تبلیغات بیهوده را برای سازمان کاهش داده و رسیدن به معیارهای اصلی را آسان‌تر می‌کند. علاوه بر آن، بهترین شرایط و ابزارها از طریق افراد متخصص برای صاحبان مشاغل فراهم می‌شود و این امر به آن‌ها کمک می‌کند تا به نتایج دلخواه خود دست یابند.

دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ نامیرا

ایمیل مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ

تبلیغات گوگل (Google AdWords)

کمپین‌های کلیکی و بنری (PPC)

کمپین‌های توسعه برند

کمپین‌های کوتاه‌مدت افزایش فروش

کمپین‌های آگاهی از برند

دیگر پروژه‌ها

فرم درخواست مشاوره رایگان