طراحی اپلیکیشن

میزان استفاده از موبایل‌های هوشمند هر روز افزایش می‌یابد، در حال حاضر از هر سه نفر ایرانی دو نفر موبایل هوشمند دارد و این نسبت هر روز در حال بیشتر شدن است. شرکت های مختلف برای دسترسی به مشتریان هدف خود نیاز دارند که خود را با تغییرات روز وفق دهند و سعی کنند خدمات و محصولات خود را به آنها معرفی نمایند و به صورت دائم با آنها همراه باشند.

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل علاوه بر اینکه باعث می شود کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سهولت دسترسی قابل توجهی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند، این مزیت بزرگ را دارد که شما را به افراد بیشتری معرفی می کند و کاربران بیشتری با برند شما آشنا می شوند، همچنین می تواند یک ارتباط دو طرفه بین شما و مخاطبینی که دارید ایجاد کند (از طریق ارسال نوتیفیکیشن) و از طرف دیگر جامعه مخاطبین قابل توجه اپ های موبایلی که روز به روز رو به افزایش است و در حال حاضر جمعیت قابل توجهی را شامل می شود را نیز می توان جز مزایای طراحی اپ موبایل برشمرد، همه این موارد باعث خواهند شد که برند شما رشد قابل توجهی را تجربه کند.

مزایای طراحی اپلیکیشن

خدمت‌رسانی بهتر و آسان‌تر به مشتریان و کاربران

دسترسی راحت در هر زمان و مکان به خدمات

آگاهی از برند تجاری و توسعه هدفمند آن

افزایش تعداد راه‌های ارتباطی

برقراری ارتباط و تعامل دوسویه با مشتریان

از نگاهی دیگر، توسعه اپلیکیشن نیازمند دانش فنی، شناخت مارکت‌های اپلیکیشن، شناخت مخاطبین اپلیکیشن، مدیریت پروژه اپلیکیشن، مدیریت برند اپلیکیشن و… است و به انجام رساندن این امور جز از طریق همکاری با شرکت‌های برتر در زمینه توسعه و طراحی اپلیکیشن ممکن نیست. نامیرا با داشتن تیم حرفه‌ای و متخصص درزمینه برنامه‌نویسی و همچنین طراحان گرافیکی زبده از اولین قدم طراحی اپلیکیشن تا انتشار نهایی آن در کنار شما است تا اپلیکیشن شما ازلحاظ فنی، زمان‌بندی، بودجه‌بندی بهینه و طراحی، به بهترین نحو ممکن ساخته شود. تیم ما می‌کوشد تا ضمن انجام پروژه‌های شما در زمان مناسب و با کیفیت بالا باعث رونق کسب‌و‌کار شما شده و برند و یا ایده خاص شما با حفظ محرمانگی و رازداری به‌خوبی به مشتریان هدفی که دارید معرفی شود.

دیگر پروژه‌ها

فرم درخواست مشاوره رایگان